SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bordsuppsats 6743274

nr 674 3274

Bordsuppsats

nysilver, A G Dufva, 1800-talets andra hälft, häst vid träd, Smärr lagning, höjd: 52

Utrop:

300 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 20 december 2010
kl 18:33:01